Wyniki V edycji

Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej

im. Henryka Rasiewicza „Kima” 2020

 

Przyznane miejsca (w kolejności alfabetycznej) 

 


 

Skład Jury:  

 

  • dr hab. Małgorzata Chyła – Akademia Muzyczna w Krakowie
  • dr Jerzy Łysiński – Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków
  • dr Marcin Wróbel – Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie 

 

  • Kacper Mielnik
  • Natalia Pacia
  • Julia Piska
  • Nadia Reguła
  • Maksymilian Szacht
  • Łukasz Sobolewski
  • Maria Szechidewicz
  • Kalina Tomysek
  • Lena Węgrzyńska
  • Oliwia Włodarska
  • Maja Wójcicka
  • Michalina Żochowska
  • Katarzyna Żur 
  • Aleksandra Parszywka
  • Julia Piwowarczyk
  • Maja Puchalik
  • Wiktoria Rutkowska
  • Aleksandra Twaróg
  • Julia Swat
  • Zuzanna Worek
  • Karol Zawiślak
  • Katarzyna Ziółkowska
  • Gąska Aleksandra
  • Pawlik Aleksandra

 

GRAND PRIX

Maria Sawicka – Białystok 

MAŁE GRAND PRIX

Zaproszenie do udziału w Koncercie Galowy w Hołdzie Żołnierzom Wyklętym

1. Nikodem Liro

2. Michalina Lewandowska

3. Izabela Karczewska

4. Magdalena Bogdan

5. Anastazja Łapciew

 

SOLIŚCI / Maluchy 6-9 lat

I miejsce – Oliwia Bąk, Julia Stefanowska

II miejsce – Michalina Cedro, Apolonia Jakubczyk, Hanna Jakubczyk

III miejsce – Julia Barnaś, Klaudia Kaleta, Weronika Wieczorek

 

WYRÓŻNIENIA:

  • Maria Boruń
  • Wojciech Grubka
  • Liliana Grudzień
  • Lena Kopaczel
  • Daniel Łapciew
  • Kalina Pieróg
  • Zofia Płowik

 

SOLIŚCI / Dzieci 10-13 lat

I miejsce – Zuzanna Habik, Adam Skalski, Anna Wieleńska, Maya Zyskowska

II miejsce – Aleksander Chomaniuk, Anastazja Łaptiewa, Sara Niemczyk,

Kalina Pożarycka, Lena Sikora

III miejsce – Klaudia Cichy, Aleksandra Juchniewicz, Anastazja Lech, Nikodem Liro, Paweł Madzia, Laura Wierzbowicz

 

WYRÓŻNIENIA:

  • Zofia Borowska
  • Hanna Brożek
  • Mikołaj Gajowy
  • Natalia Gulc
  • Elena Jakubiec
  • Katarzyna Kociubowska
  • Maksymilian Kononow
  • Laura Kosel
  • Łukasz Kozioł
  • Zuzanna Kubacka
  • Klaudia Kutyba
  • Letycja Łyszczarz
  • Lena Małodzińsk'
  • Półtorak Anna

 

SOLIŚCI / Młodzież 14-18 lat

I miejsce – Izabela Karczewska, Maria Stasiak, Kinga Wołoszyn

II miejsce – Natalia Asman, Oliwia Mielcarek, Gabriela Tomaka

III miejsce – Michalina Lewandowska, Wiktoria Muszyńska,

Julia Rąpała, Izabela Wyszyńska

 

WYRÓŻNIENIA:

  • Emilia Bienas
  • Natalia Boruń
  • Wiktoria Gawron
  • Michalina Grzybowska
  • Emil Trela
  • Emily Ezekwe
  • Kinga Jarosińska
  • Kacper Koster
  • Laura Łabiga
  • Zuzanna Omasta

 

SOLIŚCI / OPEN

I miejsce – Bożena Worono

II miejsce – Katarzyna Chodurek

III miejsce – Magdalena Bogdan

 

WYRÓŻNIENIA:

  • Katarzyna Błachut
  • Marta Pracownik
  • Natalia Szymska 

 

ZESPOŁY DO 8 OSÓB / Dzieci 6-9 lat

I miejsce – Zespół Tonika

II miejsce  - Zespół Nutki

III miejsce – Duet Anna Taranek i Julia Kuchta 

 

ZESPÓŁ DO 8 OSÓB / Dzieci 10-13 lat

I miejsce – Duet Sisters

II miejsce – Zespół Szyk

III miejsce – Zespół Wesołe Nutki

 

WYRÓŻNIENIE:

  • Trio
  • Julia Ogorzały, Michał Wrona Dawid Ruchel 

 

ZESPÓŁ DO 8 OSÓB / Młodzież 14-18 lat

I miejsce – Kwartet Wokalny Klimat

II miejsce – Studio Piosenki Cogito

III miejsce – Duet Kinga Kaczmarczyk i Zuzanna Kępa 

 

ZESPOŁY I CHÓRY

I miejsce – Zespół Libre Cante

II miejsce – Chór Kraj Rodzinny

III miejsce – Zespół Mali Legioniści, Zespół Kłopocianie

Protokół Białystok

Protokół Koszyce/Tarnów

Protokół Poznań

Protokół Kraków

Protokół Trzcińsko

Protokół Rzeszów

Protokół Kielce

Protokół Warszawa

Protokół Grodno

GRAND PRIX

Maria Sawicka – Białystok 

MAŁE GRAND PRIX

Zaproszenie do udziału w Koncercie Galowy w Hołdzie Żołnierzom Wyklętym

1. Nikodem Liro

2. Michalina Lewandowska

3. Izabela Karczewska

4. Magdalena Bogdan

5. Anastazja Łapciew

 

SOLIŚCI / Maluchy 6-9 lat

I miejsce – Oliwia Bąk, Julia Stefanowska

II miejsce – Michalina Cedro, Apolonia Jakubczyk, Hanna Jakubczyk

III miejsce – Julia Barnaś, Klaudia Kaleta, Weronika Wieczorek

 

WYRÓŻNIENIA:

  • Maria Boruń
  • Wojciech Grubka
  • Liliana Grudzień
  • Lena Kopaczel
  • Daniel Łapciew
  • Kalina Pieróg
  • Zofia Płowik

 

SOLIŚCI / Dzieci 10-13 lat

I miejsce – Zuzanna Habik, Adam Skalski, Anna Wieleńska, Maya Zyskowska

II miejsce – Aleksander Chomaniuk, Anastazja Łaptiewa, Sara Niemczyk,

Kalina Pożarycka, Lena Sikora

III miejsce – Klaudia Cichy, Aleksandra Juchniewicz, Anastazja Lech, Nikodem Liro, Paweł Madzia, Laura Wierzbowicz

 

WYRÓŻNIENIA:

  • Zofia Borowska
  • Hanna Brożek
  • Mikołaj Gajowy
  • Natalia Gulc
  • Elena Jakubiec
  • Katarzyna Kociubowska
  • Maksymilian Kononow
  • Laura Kosel
  • Łukasz Kozioł
  • Zuzanna Kubacka
  • Klaudia Kutyba
  • Letycja Łyszczarz
  • Lena Małodzińsk
  • Kacper Mielnik
  • Natalia Pacia
  • Julia Piska
  • Nadia Reguła
  • Maksymilian Szacht
  • Łukasz Sobolewski
  • Maria Szechidewicz
  • Kalina Tomysek
  • Lena Węgrzyńska
  • Oliwia Włodarska
  • Maja Wójcicka
  • Michalina Żochowska
  • Katarzyna Żur 
  • Półtorak Anna

 

SOLIŚCI / Młodzież 14-18 lat

I miejsce – Izabela Karczewska, Maria Stasiak, Kinga Wołoszyn

II miejsce – Natalia Asman, Oliwia Mielcarek, Gabriela Tomaka

III miejsce – Michalina Lewandowska, Wiktoria Muszyńska, Julia Rąpała, Izabela Wyszyńska

 

WYRÓŻNIENIA:

  • Emilia Bienas
  • Natalia Boruń
  • Wiktoria Gawron
  • Michalina Grzybowska
  • Emil Trela
  • Emily Ezekwe
  • Kinga Jarosińska
  • Kacper Koster
  • Laura Łabiga
  • Zuzanna Omasta
  • Aleksandra Parszywka
  • Julia Piwowarczyk
  • Maja Puchalik
  • Wiktoria Rutkowska
  • Aleksandra Twaróg
  • Julia Swat
  • Zuzanna Worek
  • Karol Zawiślak
  • Katarzyna Ziółkowska 
  • Gąska Aleksandra
  • Pawlik Aleksandra

 

SOLIŚCI / OPEN

I miejsce – Bożena Worono

II miejsce – Katarzyna Chodurek

III miejsce – Magdalena Bogdan

 

WYRÓŻNIENIA:

  • Katarzyna Błachut
  • Marta Pracownik
  • Natalia Szymańska 

 

ZESPOŁY DO 8 OSÓB / Dzieci 6-9 lat

I miejsce – Zespół Tonika

II miejsce  - Zespół Nutki

III miejsce – Duet Anna Taranek i Julia Kuchta 

 

ZESPÓŁ DO 8 OSÓB / Dzieci 10-13 lat

I miejsce – Duet Sisters

II miejsce – Zespół Szyk

III miejsce – Zespół Wesołe Nutki

 

WYRÓŻNIENIE:

  • Trio
  • Julia Ogorzały, Michał Wrona, Dawid Ruchel 

 

ZESPÓŁ DO 8 OSÓB / Młodzież 14-18 lat

I miejsce – Kwartet Wokalny Klimat

II miejsce – Studio Piosenki Cogito

III miejsce – Duet Kinga Kaczmarczyk i Zuzanna Kępa 

 

ZESPOŁY I CHÓRY

I miejsce – Zespół Libre Cante

II miejsce – Chór Kraj Rodzinny

III miejsce – Zespół Mali Legioniści, Zespół Kłopocianie

Wyniki V edycji

Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej

im. Henryka Rasiewicza „Kima” 2020

 

Przyznane miejsca (w kolejności alfabetycznej) 

 


 

Skład Jury:  

 

  • dr hab. Małgorzata Chyła – Akademia Muzyczna w Krakowie
  • dr Jerzy Łysiński – Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków
  • dr Marcin Wróbel – Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie 

 

Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im.Henryka Rasiewicza „KIMA”

© 2017 created by Klaudia Polak-Grzybowska & PPJG

kontakt: 603 809 132

e-mail: festiwalpnin@gmail.com

Współpracują z Nami