KARTA ZGŁOSZENIA 2021

VI FESTIWAL PIOSENKI NIEZŁOMNEJ i NIEPODLEGŁEJ im. HENRYKA RASIEWICZA „KIMA”

 

Kontakt z Organizatorem jest możliwy za pośrednictwem poczty elektronicznej festiwalpnin@gmail.com

lub pod numerem telefonu: +48 603 809 132

 

Pobierz kartę 2021

Pobierz regulamin 2021 

"Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne – nie potrafi oddać wyrazu;

muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego"

 

Claude Debussy

REGULAMIN 2021

VI FESTIWAL PIOSENKI NIEZŁOMNEJ i NIEPODLEGŁEJ im. HENRYKA RASIEWICZA „KIMA”

Etap I -  ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE:
TERMINY ZGŁOSZEŃ I OSOBY KONTAKTOWE
 
  • KIELCE 

KIEDY: 29.10.2018; GDZIE: Kieleckie Centrum Kultury, Plac Moniuszki 2B; 

TERMIN ZGŁOSZEŃ: do 25.10.2018

Koordynator: Katarzyna Polit, katarzyna.polit@ipn.gov.pl,

tel: (41) 340 50 70, +48 539 869 358

 
  • RZESZÓW

KIEDY: 23.10.2018; GDZIE: Instytut

Teologiczno-Pastoralny im. św. Józefa Sebastiana Pelczara, ul.Witolda 11a; 

TERMIN ZGŁOSZEŃ:  do 15.10.2018 

Koordynator: Katarzyna Hudzicka-Chochorowska

katarzyna.hudzicka-chochorowska@ipn.gov.pl, 

tel: (17) 860 60 60

 
  • TARNÓW 

KIEDY: 25.10.2018; GDZIE: Centrum Kultury

i Sportu w Koszycach Małych; 

TERMIN ZGŁOSZEŃ: do 19.10.2018 

Koordynator: Ewa Kubisztal

ekubisztal@interia.pl,

tel: (48) 604 22 90 90

 

  • KRAKÓW 

KIEDY: 25-26.10.2018; GDZIE: Muzeum Armii Krajowej im. Generała Emila Fieldorfa "NILA",

ul. Wita Stwosza 12;

TERMIN ZGŁOSZEŃ: do23.10.2018

Koordynator: Żaneta Wierzgacz, zaneta.wierzgacz@ipn.gov.pl,

tel. (12) 289 20 70

 

  • WILNO
KIEDY: 27.10.2018; GDZIE: Szkoła Podstawowa na Lipówce, ul. Liepkalnio 18, Wilno ;
TERMIN ZGŁOSZEŃ: do 25.10.2018
KoordynatorUrszulaGierasimiuk,
 urszula.gierasimiuk@ipn.gov.pl, tel: (85) 6645787

 

  • BIAŁYSTOK 

KIEDY: 29.10.2018; GDZIE: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku, ul. Elektryczna 12;

TERMIN ZGŁOSZEŃ: do 26.10.2018

Koordynator: Urszula Gierasimiuk, urszula.gierasimiuk@ipn.gov.pl,

tel: (85) 6645787

 

  • WROCŁAW

KIEDY: 30.10.2018r. godz. 9:00-17:00. GDZIE: Impart ul. Mazowiecka 17, Wrocław (Sala Kameralna)

TERMIN ZGŁOSZEŃ:

Koordynator: Dyrektor Lucyna Majdeckal.majdecka@ohp.pl, tel. 71 344 65 70, 604 427 166.

Protokół Kraków 

Protokół Olsztyn 

Protokół Kielce

Protokół Grodno

Protokół 

Trzcińsko-Zdrój

Protokół Gdańsk

Protokół Białystok

Protokół Warszawa

Protokół Wilno

Protokół 

Tarnów/Koszyce

Protokół Wrocław

Protokół Rzeszów

Protokół Poznań

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZEŃ

Trzcińsko-Zdrój

Wyniki VI edycji

Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej

im. Henryka Rasiewicza „Kima” 2021

 

Przyznane miejsca (w kolejności alfabetycznej) 

 


 

Skład Jury:  

 

  • Małgorzata Langer-Król – przewodnicząca Komisji - Chór Dominanta, Zespół Octava Ensemble

 

  • dr hab. Małgorzata Chyła – Akademia Muzyczna im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie

 

  • dr hab. Jerzy Łysiński – Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków, Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie 

 

  • Janusz Wierzgacz - Opera Krakowska, Stowarzyszenie Passionart

 

  • Hubert Frankiewicz - Stowarzyszenie Passionart

 

  • Justyna Odon - Centrum Edukacji Muzycznej Amoroso, Studio Piosenki i Teatru

 

  • Maksymilian Mularczyk - Zespół Przecinek, Raciborskie Centrum Kultury

GRAND PRIX
Natalia Asman – Poznań


Soliści / Maluchy 6-9 lat
I miejsce – Laura Bajera (Warszawa)
II miejsce – Klaudia Kaleta (Kielce)
III miejsce – Kalina Pieróg (Trzcińsko-Zdrój)


Wyróżnienie:

  • Mariola Gubała (Kraków),
  • Maksymilian Smołucha (Koszyce)


Dzieci 10-13 lat
I miejsce – Maximilian Kononow (Kielce)
II miejsce – Wiktoria Taracińska (Trzcińsko-Zdrój)
III miejsce – Marcelina Albrycht (Rzeszów)


Wyróżnienie:

  • Teresa Zdanowska (Warszawa),
  • Michalina Cedro (Kielce),
  • Artur Droś (Wrocław),
  • Elżbieta Stachura (Wrocław),
  • Michał Kowalczyk (Poznań),
  • Sara Niemczyk (Rzeszów),
  • Anastazja Lech (Warszawa) – za autorską piosenkę „Moja mała Ojczyzna”

 

Młodzież 14-18
I miejsce – Natalia Asman (Poznań)
II miejsce – Jakub Jarosik (Trzcińsko-Zdrój)
III miejsce – Zuzanna Złotnicka (Wrocław)


Wyróżnienie:

  • Amelia Kita (Kraków),
  • Kacper Koster (Trzcińsko-Zdrój),
  • Karina Kępa (Gdańsk),
  • Patrycja Kuprjanowicz (Białystok)

 

OPEN
I miejsce – Kinga Kisiel (Warszawa)
II miejsce – Kinga Rutkowska (Olsztyn)
III miejsce – Ewa Smerecka (Rzeszów)


Wyróżnienie:

  • Michał Steciak (Kielce),
  • Anna Jamrozek (Kielce)

​​​​​​​

Zespoły do 8 osób Maluchy i Dzieci
III miejsce – Zespół Wokalny APLAUZ (Trzcińsko-Zdrój)


Wyróżnienie:

  • Zespół Fama (Wrocław),
  • Nolite Timere (Koszyce),
  • Duet Sisters Klara i Matylda Smoła (Kraków)

​​​​​​​

Zespół do 8 osób Młodzież
I miejsce – Zespół Inkognito (Gdańsk)
III miejsce – Zespół Wilga (Gdańsk)


Zespoły do 8 osób Open
I miejsce – Pseudonim (Warszawa)
II miejsce – Zespół Wokalny Olzanki (Kraków)


Nagroda specjalna za wykonanie utworu „Na znojną walkę”
Julia Roman (Koszyce)

GRAND PRIX
Natalia Asman – Poznań


Soliści / Maluchy 6-9 lat
I miejsce – Laura Bajera (Warszawa)
II miejsce – Klaudia Kaleta (Kielce)
III miejsce – Kalina Pieróg (Trzcińsko-Zdrój)


Wyróżnienie:

  • Mariola Gubała (Kraków),

  • Maksymilian Smołucha (Koszyce)


Dzieci 10-13 lat
I miejsce – Maximilian Kononow (Kielce)
II miejsce – Wiktoria Taracińska (Trzcińsko-Zdrój)
III miejsce – Marcelina Albrycht (Rzeszów)


Wyróżnienie:

  • Teresa Zdanowska (Warszawa),

  • Michalina Cedro (Kielce),

  • Artur Droś (Wrocław),

  • Elżbieta Stachura (Wrocław),

  • Michał Kowalczyk (Poznań),

  • Sara Niemczyk (Rzeszów),

  • Anastazja Lech (Warszawa) – za autorską piosenkę „Moja mała Ojczyzna”

 

Młodzież 14-18
I miejsce – Natalia Asman (Poznań)
II miejsce – Jakub Jarosik (Trzcińsko-Zdrój)
III miejsce – Zuzanna Złotnicka (Wrocław)


Wyróżnienie:

  • Amelia Kita (Kraków),

  • Kacper Koster (Trzcińsko-Zdrój),

  • Karina Kępa (Gdańsk),

  • Patrycja Kuprjanowicz (Białystok)

 

OPEN
I miejsce – Kinga Kisiel (Warszawa)
II miejsce – Kinga Rutkowska (Olsztyn)
III miejsce – Ewa Smerecka (Rzeszów)


Wyróżnienie:

  • Michał Steciak (Kielce),

  • Anna Jamrozek (Kielce)

 

Zespoły do 8 osób Maluchy i Dzieci
III miejsce – Zespół Wokalny APLAUZ (Trzcińsko-Zdrój)


Wyróżnienie:

  • Zespół Fama (Wrocław),

  • Nolite Timere (Koszyce),

  • Duet Sisters Klara i Matylda Smoła (Kraków)

 

Zespół do 8 osób Młodzież
I miejsce – Zespół Inkognito (Gdańsk)
III miejsce – Zespół Wilga (Gdańsk)


Zespoły do 8 osób Open
I miejsce – Pseudonim (Warszawa)
II miejsce – Zespół Wokalny Olzanki (Kraków)


Nagroda specjalna za wykonanie utworu „Na znojną walkę”
Julia Roman (Koszyce)


 

Festiwal Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im.Henryka Rasiewicza „KIMA”

© 2017 created by Klaudia Polak-Grzybowska & PPJG

kontakt: 603 809 132

e-mail: festiwalpnin@gmail.com

Współpracują z Nami