FINAŁ 2018 - III Edycja Kraków 2018

Wyniki Festiwalu 2018:

Skład JURY:

 

Przewodniczący

  • dr Robert Zapart – pełnomocnik w Polsce Fundacji AK w Londynie

 

Członkowie

  • dr Małgorzata Chyła – Akademia Muzyczna w Krakowie, 

  • dr Marcin Wróbel – Filharmonia Krakowska, 

  • dr Piotr Piwko - Filharmonia Karakowska,

  • dr Jerzy Łysiński – Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków, Filharmonia Krakowska

  • Stefan Tompson – twórca filmów krótkometrażowych promujących historię Polski

    Przyznane miejsca:

     

    GRAND PRIX – Jakub Grzybowski - Białystok

    MAŁE GRAND PRIX 

    Zaproszenie do udziału w:

  • Koncercie Galowym w Hołdzie Żołnierzom Wyklętym 03.03.2019 Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie

  • Koncercie Laureatów III edycji Festiwalu PNiN im. Henryka Rasiewicza KIMA 16.11.2019 - Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie

 

Przyznane miejsca:

 

GRAND PRIX – Jakub Grzybowski - Białystok

MAŁE GRAND PRIX 

Zaproszenie do udziału w:

  • Koncercie Galowym w Hołdzie Żołnierzom Wyklętym 03.03.2019 Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie

  • Koncercie Laureatów III edycji Festiwalu PNiN im. Henryka Rasiewicza KIMA 16.11.2019 - Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie

 
1. Anna Wieleńska - Kielce
2. Oliwia Konieczna - Rzeszów
3. Julia Roman - Tarnów
4. Nela Zawadzka - Białystok (Koncert Laureatów 16.11.2019)
5. Fabian Kiciński - Trzcińsko-Zdrój
6. Jakub Grzybowski - Białystok
7. Angelika Maszczak - Wrocław
8. Klaudia Stańczyk - Kielce
9. Magdalena Bogdan - Kielce (Koncert Laureatów 16.11.2019)
10. Izabela Karczewska - Białystok
11. Zofia Sydor - Kraków
12. Katarzyna Świerczek z Zespołem - Tarnów
13. Studio Piosenki COGITO - Trzcińsko Zdrój
14. Zespół Wokalny KRÓLEWIACZKI - Kielce (Koncert Laureatów 16.11.2019)
15. Chór CANTATA - Kielce (Koncert Laureatów 16.11.2019)

 

Kategoria Maluchy 6-9

  1. Anna Wileńska – Kielce

  2. Michalina Cedro – Kielce; Gabriela Zalewska – Kielce

  3. Helena Bartczak – Warszawa

WYRÓŻNIENIE:

  • Maciej Wydrych – Kielce

  • Maria Szehidewicz – Białystok

  • Maksymilian Szacht – Trzcińsko-Zdrój

 

Kategoria Dzieci 10-13

  1. Oliwia Konieczna – Rzeszów

  2. Julia Roman – Tarnów; Nela Zawadzka – Białystok

  3. Fabian Kiciński – Trzcińsko-Zdrój; Matylda Szklarska – Kielce

WYRÓŻNIENIE:

  • Lena Bryś – Rzeszów

  • Zuzanna Bera – Kielce

  • Zuzanna Kujawa – Trzcińsko-Zdrój

 

Kategoria Młodzież 14-18

  1. Jakub Grzybowski – Białystok

  2. Angelika Maszczak – Wrocław; Klaudia Stańczyk – Kielce

  3. Magdalena Bogdan – Kielce; Izabela Karczewska – Białystok

WYRÓŻNIENIE:

  • Karolina Pękalska – Kielce,

  • Agata Daniłowicz – Białystok,

  • Izabela Drogosz – Kielce,

  • Łukasz Tokarski – Trzcińsko-Zdrój,

  • Natalia Warzyńska – Kielce

 

Kategoria OPEN:

  1. Zofia Sydor – Kraków

WYRÓŻNIENIE:

  • Dominik Połowniak – Rzeszów

  • Sandra Gembal – Białystok

 

Kategoria Zespoły do 8 osób

  1. Zespół Wokalny DYSONANS – Rzeszów

  2. Studio Piosenki COGITO – Trzcińsko-Zdrój

WYRÓŻNIENIE:

  • Duet - Wiktoria Fijołek i Amelia Piecha – Trzcińsko-Zdrój

 

Kategoria: Zespół do 8 osób OPEN

  1. Katarzyna Świerczek z zespołem – Tarnów

 

Kategoria: Zespoły powyżej 8 osób

  1. Zespół Wokalny APLAUZ – Trzcińsko-Zdrój

  2. Chór z Małogoszcza – Kielce

WYRÓŻNIENIE:

  • Chór Męski z Zalasowej - Tarnów

  • Zespół Wokalny Remedium – Tarnów

  • Chór DYSONANS – Rzeszów

  • Raggi Di Sole – Tarnów

 

Najmłodszy uczestnik: Maria Boruń

12 września 2019

Powrót do listy

Pobierz

Protokół Jury

Powrót do listy

PRZESŁUCHANIA FINAŁOWE ORAZ KONCERT GALOWY LAUREATÓW

© 2017 created by Klaudia Polak-Grzybowska & PPJG

kontakt: 603 809 132

e-mail: festiwalpnin@gmail.com

Współpracują z Nami