ETAP I 2018
Kielce

JURY W SKŁADZIE

1) Dr Małgorzata Chyła – Akademia Muzyczna w Krakowie

2) Alina Szwach – Prezes Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Oddział w Kielcach

3) Katarzyna Polit – Instytut Pamięci Narodowej Delegatura w Kielcach

 

Kategoria Soliści – MALUCHY 6-9 lat

I Miejsce EX AEQUO

*Anna Wileńska – Akademia Młodych Talentów Małe Skrzypeczki (zaproszenie do udziału w finale)

*Sandra Grabowska – Miejski Dom Kultury w Kielcach (zaproszenie do udziału w finale)

II Miejsce

*Michalina Cedro – Szkoła Podstawowa w Masłowie (zaproszenie do udziału w finale)

III Miejsce

*Maciej Wydrych – Szkoła Podstawowa nr 1 w Opatowie (zaproszenie do udziału w finale)

Wyróżnienia

*Julia Karwas – Szkoła Podstawowa w Chęcinie (zaproszenie do udziału w finale)


Kategoria Soliści – DZIECI 10-13

I Miejsce

*Matylda Szklarska – Katolicka Szkoła Podstawowa w Ostrowcu Świętym (zaproszenie do udziału w finale)

*Oliwia Jarosz – Zespół Placówek Oświatowych w Skarżysku-Kamiennej (zaproszenie do udziału w finale)

II Miejsce

*Zuzanna Bera – Miejski Dom Kultury w Kielcach (zaproszenie do udziału w finale)

III Miejsce

*Natalia Boruń – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Stąporkowie (zaproszenie do udziału w finale)

Wyróżnienia:

*Natalia Dobrowolska – Szkoła Podstawowa w Zajeziorzu

*Olaf Młodziński

 

Kategoria Soliści – MŁODZIEŻ 14-18

I Miejsce – EX AEQUO

*Klaudia Stańczyk – Dom Kultury w Małogoszczu (zaproszenie do udziału w finale)

*Natalia Warzyńska – Dom Kultury w Małogoszczu (zaproszenie do udziału w finale)

*Izabela Drogosz (zaproszenie do udziału w finale)

*Zuzanna Wiśniewska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Opatowie (zaproszenie do udziału w finale)

II Miejsce – EX AEQUO

*Magdalena Bogdan – Szkoła muzyczna „Melodia” w Kielcach (zaproszenie do udziału w finale)

*Katarzyna Makowska – Szkoła Podstawowa nr 11 w Kielcach (zaproszenie do udziału w finale)

III Miejsce – EX AEQUO

*Karolina Pękalska – Liceum Ogólnokształcące nr VII w Kielcach (zaproszenie do udziału w finale)

*Zuzanna Worek – Szkoła Podstawowa w Klonowie (zaproszenie do udziału w finale)

Wyróżnienia:

*Magdalena Nartowska – Szkoła Podstawowa w Chęcinach

*Patrycja Zięba – Zespół Placówek Oświatowych w Skarżysku-Kamiennej

*Marta Borzycka – Ochotnicze Hufce Pracy Kielce

*Patrycja Jamróz – Szkoła Podstawowa w Wolicy

 

Kategoria Zespoły do 8 osób – MŁODZIEŻ 14-18

I Miejsce – nie przyznano

II Miejsce – nie przyznano

III Miejsce – nie przyznano

Wyróżnienie:

*Zespół wokalny „Pasja”

 

Kategoria Chóry i Zespoły powyżej 8 osób – MALUCHY 6-9

I Miejsce – nie przyznano

II Miejsce – nie przyznano

III Miejsce – nie przyznano

Wyróżnienie:

*Grupa „Serduszka” – Przedszkole Samorządowe im. „Pluszowego Misia” w Nowinach (zaproszenie do udziału w finale)

 

Kategoria Chóry i Zespoły powyżej 8 osób – DZIECI 10-13

I Miejsce

*Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej w Małogoszczu (zaproszenie do udziału w finale)

II Miejsce

*Zespół wokalny „Królewiaczki” – Szkoła Podstawowa w Królewcu (zaproszenie do udziału w finale)

III Miejsce

*Zespół wokalny „Szkolne Nutki” – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Niekłaniu (zaproszenie do udziału w finale)

Wyróżnienie:

*Zespół wokalny „ADAGIO” – Zespół Placówek Oświatowych w Nieświniu

 

Kategoria Chóry i Zespoły powyżej – MŁODZIEŻ 14-18

I Miejsce

*Chór „Cantata” – Szkoła Podstawowa w Chęcinach (zaproszenie do udziału w finale)

II Miejsce – nie przyznano

III Miejsce – nie przyznano

Wyróżnienie:

*Zespół wokalno-instrumentalny „Ad rem” – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3
w Końskich

 

07 listopada 2018

© 2017 created by Klaudia Polak-Grzybowska & PPJG

kontakt: 603 809 132

e-mail: festiwalpnin@gmail.com

4

 

3

 

2

 

1

 

Współpracują z Nami