Wyniki IV Edycji Festiwalu 2019:
 
Skład JURY:
 
  • dr Małgorzata Chyła - Akademia Muzyczna w Krakowie (Przewodnicząca Jury w kategorii Chóry i Zespoły powyżej 8 osób - wszystkie kategorie)

  • Joanna Święszek - Filharmonia Krakowska (Przewodnicząca Jury w kategorii Soliści Dzieci, Młodzież i Open)

  • dr Jerzy Łysiński - Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków, Filharmonia Krakowska (Przewodniczący Jury w kategorii Soliści Maluchy i Zespoły do 8 osób - wszystkie kategorie)

  • dr Robert Zapart - pełnomocnik w Polsce Fundacji AK w Londynie  

  • Mateusz Prendota - Prezes Stowarzyszenia Passionart

 

Przyznane miejsca:
 
GRAND PRIX
Duet Wiktoria Gnot i Kamila Tylek - Kraków
 
MAŁE GRAND PRIX
Zaproszenie do udziału w Koncercie Galowym w Hołdzie Żołnierzom Wyklętym 23.02.2020 r.
1. Dawid Jajko
2. Gabriela Nawój
3. Jakub Jarosik
4. Natalia Kawszyn
5. Schola Hosanna
 
Kategoria Soliści Maluchy 6-9
1. Lena Dobek
2. Michalina Cedro; Blanka Mirecka
3. Julia Kornaś; Sara Niemczyk
WYRÓŻNIENIA:
  • Maja Legawiec

  • Apolonia Jakubczyk

  • Aryna Hryszczanowic

  • Oliwia Bąk

  • Hanna Gruszka

  • Marcin Firus

  • Agata Kwiecień

  • Anastazja Lech

 

Kategoria Soliści Dzieci 10-13
1. Aleksandra Kędra; Wiktoria Taracińska
2. Zuzanna Kępa
3. Aleksandra Parszywka; Jakub Jarosik
WYRÓŻNIENIA:
  • Matylda Szklarska

  • Maksymilian Kononow

  • Franciszek Patryn

  • Julia Cybuch

  • Anastazja Łaptiewa

  • Malwina Frasik 

 

Kategoria Soliści Młodzież 14-18
1. Gabriela Nawój; Natalia Wawrzyńska
2. Dawid Jajko
3. Agata Fugat; Izabela Aniszczyk, Kinga Kaczmarczyk
WYRÓŻNIENIA:
  • Gabriela Brzozowska

  • Kinga Lewko

  • Laura Olchawa

  • Milena Grabowska

  • Natalia Kawszyn

  • Julia Kałamucka

  • Aleksandra Mucha

  • Martyna Bartosewicz

 

Kategoria OPEN
1. Emilia Sobala 
2. Magdalena Cieśluk
3. Aleksandra Wedman; Kornelia Kanclerz
WYRÓŻNIENIA:
  • ppor. Paulina Kacprzycka

  • Aleksander Cielnow

 

Kategoria Zespoły do 8 osób Dzieci
1. Zespół Wokalny RECHA
2. Mozyrzyskije Iskierki; Trio ArtStudio Niespodzianka
3. Duet Sisters; Przyjaciele z Dwójki
WYRÓŻNIENIE: 
  • Duet Pokropskich

 

Kategoria Zespoły do 8 osób Młodzież
1. Duet Wiktoria Gnot i Kamila Tylek
2. Zespół Wokalny ARS
3. Tercet Wokalny Gminny Ośrodek Kultury i Sportu; Zespół Wokalny Klimat
WYRÓŻNIENIE:
  • Studio Piosenki Cogito

 

Kategoria Zespoły do 8 osób Open
1. Due Cuori
2. Zespół Wokalny "Wszystko w porządku"
3. Zespół Yanabanda
 
Kategoria Zespoły i Chóry Maluchy i Dzieci
1. Zespół Małe Skrzypeczki; Chór Moderato
2. Zespół Wokalny Dysonans
WYRÓŻNIENIA:
  • Chór Przednutki

  • Chór Magia Strun

  • Dzieci z Rajskiej

 

Kategoria Chóry Młodzież 
1. Chór Exactus; Schola Hosanna
2. Zespół Verso
 
Kategoria Chóry OPEN
1. Grupa Wokalna "Liber Cante"
2. Zespół Rodzinny Niespodzianka
3. Zespół Wokalny Hubal
WYRÓŻNIENIA:
  • Chór Cantando

  • Chór Srebrny Głos

© 2017 created by Klaudia Polak-Grzybowska & PPJG

kontakt: 603 809 132

e-mail: festiwalpnin@gmail.com

Współpracują z Nami