ETAP I 2018
Trzcińsko-Zdrój (Zachodniopomorskie)

JURY W SKŁADZIE:

 

1) Mateusz Prendota – Prezes Stowarzyszenia PASSIONART, Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie

2) Tadeusz Mazur - Dyrektor Trzcińskiego Centrum Kultury

3) Violetta Papież - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Trzcińsku-Zdroju

 

Kategoria Soliści – MALUCHY 6-9 lat:  

MAŁE GRAND PRIX Eliminacji

* Wiktoria Fijolej i Amelia Piecha - Szkoła Podstawowa w Będargowie (zaproszenie do udziału w finale)

I MIEJSCE

* Maksymilian Szacht - Szkoła Podstawowa w Mieszkowicach (zaproszenie do udziału w finale)

II i III MIEJSCE

* nie przyznano

 

Kategoria Soliści – DZIECI 10-13 lat:   

I MIEJSCE EX AEQUO

* Kacper Koster - Trzcińskie Centrum Kultury (zaproszenie do udziału w finale)

* Agnieszka Majcher - Trzcińskie Centrum Kultury (zaproszenie do udziału w finale)

II MIEJSCE

* Kacper Mielnik - Szkoła Podstawowa w Mieszkowicach (zaproszenie do udziału w finale)

III MIEJSCE EX AEQUO

* Fabian Kiciński - Szkoła Podstawowa w Trzcińsku-Zdroju (zaproszenie do udziału w finale)

* Michalina Lewandowska - Szkoła Podstawowa w Mieszkowicach (zaproszenie do udziału w finale)

WYRÓŻNIENIA

* Kalina Pożarycka - Moryń - za wykonanie "Piosenki małego patrioty" (zaproszenie do udziału w finale)

* Zuzanna Kujawa - Szkoła Podstawowa w Trzcińsku-Zdroju - za wykonanie piosenki "Widziałam ja orła na niebie" (zaproszenie do udziału w finale)

* Kinga Jarosińska - Trzcińskie Centrum Kultury - za wykonanie piosenki "Polskie skrzydła" (zaproszenie do udziału w finale)

 

Kategoria Soliści – MŁODZIEŻ 14-18 lat:

I MIEJSCE EX AEQUO

* Natalia Ziembowska - Trzcińsko-Zdrój (zaproszenie do udziału w finale)

* Łukasz Tokarski - OHP Szczecin (zaproszenie do udziału w finale)

II MIEJSCE

* Kinga Rozkrut - Moryń (zaproszenie do udziału w finale)

III MIEJSCE

* nie przyznano

 

Kategoria Zespoły do 8 osób – DZIECI 10-13 lat

I MIEJSCE

* STUDIO PIOSENKI - Trzcińskie Centrum Kultury (zaproszenie do udziału w finale)

II MIEJSCE

* Zespół Wokalny GRANDA - Szkoła Podstawowa w Gogolicach (zaproszenie do udziału w finale)

III MIEJSCE

* nie przyznano

 

Kategoria Zespoły i Chóry powyżej 8 osób – DZIECI 10-13 lat  

I i II MIEJSCE

* nie przyznano

III MIEJSCE

* Chór Szkoły Podstawowej w Trzcińsku-Zdroju (zaproszenie do udziału w finale)  

 

Opisane miejsca zostały premiowane udziałem w przesłuchaniach finałowych i koncercie galowym w Krakowie 16-18 listopada 2018 roku w Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie.  

 

 

05 listopada 2018

© 2017 created by Klaudia Polak-Grzybowska & PPJG

kontakt: 603 809 132

e-mail: festiwalpnin@gmail.com

4

 

3

 

2

 

1

 

Współpracują z Nami