ETAP I 2018 
Tarnów

JURY W SKŁADZIE:

 

1) Adam Ryba - Dyrektor Centrum Obsługi Szkół i Przedszkoli Gminy Tarnów
2) Elżbieta Jakimek-Zapart - Oddział Instytut Pamięci Narodowej w Krakowie
3) Mateusz Prendota - Prezes Stowarzyszenia PASSIONART, Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie
 
Kategoria Soliści - MALUCHY 6-9 lat
I Miejsce EX AEQUO
* Emilia Masło - Szkoła Podstawowa nr 2 im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Woli Rzędzińskiej
* Karolina Sanek - Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Gromniku
II Miejsce
* nie przyznano
III Miejsce 
* nie przyznano
 
Kategoria Soliści - DZIECI 10-13 lat
I Miejsce EX AEQUO 
* Julia Roman - Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Gromniku (zaproszenie do udziału w finale)
II Miejsce
* Aleksandra Derus - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Woli Rzędzińskiej (zaproszenie do udziału w finale)
III Miejsce
* Emilia Zima - Zespół Szkół w Lubczy (zaproszenie do udziału w finale)
Wyróżnienie za śpiew a cappella:
* Lena Stochmal - Zespół Szkół Muzycznych w Tarnowie
 
Kategoria Soliści - MŁODZIEŻ 14-18 lat
I Miejsce EX AEQUO
* Marcelina Cieślik - Pałac Młodzieży w Tarnowie (zaproszenie do udziału w finale)

* Eliza Gąsiorowska - Studio Wokalne "Talent"  (zaproszenie do udziału w finale)  

II Miejsce 
* Martyna Pawlik - Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Gromniku (zaproszenie do udziału w finale)
III Miejsce
* nie przyznano
 
Kategoria Zespoły i Chóry powyżej 8 osób - DZIECI 10-13 lat
I Miejsce
* nie przyznano
II Miejsce
* nie przyznano
III Miejsce
* Chór Raggi di Sole - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Rzuchowej (zaproszenie do udziału w finale)
 
Kategoria Zespoły do 8 osób - MŁODZIEŻ 14-18 lat
I Miejsce
* Tercet Wokalny - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Koszycach Wielkich (zaproszenie do udziału w finale)
II Miejsce
* nie przyznano
III Miejsce
* Trio (Karolina Seruś, Aleksandra Biga, Emilia Gębska - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Porębie Radlnej 
 
Kategoria Zespoły i Chóry powyżej 8 osób - MŁODZIEŻ 14-18 lat
I Miejsce
* nie przyznano
II Miejsce
* nie przyznano
III Miejsce
* Zespół REMEDIUM - Szkoła Podstawowa im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnowcu (zaproszenie do udziału w finale)
 
Kategoria Zespoły do 8 osób - OPEN 19 i więcej lat
I Miejsce
* nie przyznano
II Miejsce
* nie przyznano
III Miejsce
* Katarzyna Świerczek z zespołem - Zakliczyńskie Centrum Kultury (zaproszenie do udziału w finale)
 
Kategoria Zespoły i Chóry powyżej 8 osób - OPEN 19 i więcej lat
I Miejsce
* nie przyznano
II Miejsce
* nie przyznano
III Miejsce
* Chór Męski z Zalasowej - Gmina Ryglice (zaproszenie do udziału w finale)
 
Opisane miejsca zostały premiowane udziałem w przesłuchaniach finałowych i koncercie galowym w Krakowie 16-18 listopada 2018 roku w Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie.

 

26 października 2018

© 2017 created by Klaudia Polak-Grzybowska & PPJG

kontakt: 603 809 132

e-mail: festiwalpnin@gmail.com

4

 

3

 

2

 

1

 

Współpracują z Nami