ETAP I 2018 
Białystok

JURY W SKŁADZIE:

 

1) Urszula Gierasimiuk - Oddział Instytut Pamięci Narodowej w Białymstoku
2)  Łukasz Lubicz Łapiński - Oddział Instytut Pamięci Narodowej w Białymstoku
3) Mateusz Prendota - Prezes Stowarzyszenia PASSIONART, Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie
 
Kategoria Soliści - MALUCHY 6-9 lat
I Miejsce EX AEQUO
* Gabriela Zalewska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Zambrowie
(zaproszenie do udziału w finale)
* Maria Szechidewicz - Szkoła Podstawowa nr 52 w Białymstoku
(zaproszenie do udziału w finale)  
II Miejsce
* nie przyznano
III Miejsce 
* nie przyznano
 
Kategoria Soliści - DZIECI 10-13 lat
I Miejsce EX AEQUO
* Natalia Popławska - Szkoła Podstawowa nr 2 w Sokółce
(zaproszenie do udziału w finale)  
* Nela Zawadzka - Szkoła Podstawowa nr 2 w Węgrowie
(zaproszenie do udziału w finale)  
II Miejsce 
* Małgorzata Piasecka - Szkoła Podstawowa nr 2 w Sokółce
(zaproszenie do udziału w finale) 
III Miejsce
* Patrycja Kuprjanowicz - Szkoła Podstawowa nr 4 w Białymstoku
(zaproszenie do udziału w finale) 
* Wyróżnienie - Igor Gabriel Jatel - Szkoła Podstawowa nr 14 w Białymstoku
(zaproszenie do udziału w finale)
* Wyróżnienie - Natalia Białobrzeska - Szkoła Podstawowa nr 16
* Wyróżnienie - Kinga Kozłowska - Szkoła Podstawowa nr 4 w Białymstoku 
 
Kategoria Soliści - MŁODZIEŻ 14-18 lat
I Miejsce EX AEQUO 
* Agata Daniłowicz - Szkoła Podstawowa nr 1 w Wasilkowie
(zaproszenie do udziału w finale)  
* Izabela Karczewska - Hajnowski Dom Kultury
(zaproszenie do udziału w finale)  
II Miejsce
* Jakub Grzybowski - I L.O. w Białymstoku
(zaproszenie do udziału w finale)
III Miejsce
* Izabela Wyszyńska - I L.O. w Białymstoku
(zaproszenie do udziału w finale)  
* Wyróżnienie - Małgorzata Adamczyk - I L.O. w Białymstoku
* Magdalena Tarnowska - Zespół SUPER DOS
 
Kategoria Zespoły do 8 osób - MŁODZIEŻ 14-18 lat
Miejsca I-III
* nie przyznano
Wyróżnienie:
* Zespół Wokalny CANTO - Szkoła Podstawowa nr 45 im. Jana Pawła II w Białymstoku
(zaproszenie do udziału w finale)
 
Kategoria SOLIŚCI - OPEN 19 i więcej lat
Miejsce I-III
* nie przyznano
Wyróżnienie:
* Sandra Gembal - Ryn
(zaproszenie do udziału w finale)
 
Opisane miejsca zostały premiowane udziałem w przesłuchaniach finałowych i koncercie galowym w Krakowie 16-18 listopada 2018 roku w Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie.

 

30 października 2018

© 2017 created by Klaudia Polak-Grzybowska & PPJG

kontakt: 603 809 132

e-mail: festiwalpnin@gmail.com

4

 

3

 

2

 

1

 

Współpracują z Nami