EDYCJA Kraków 10-12.11.2017

Tegoroczne lokalizacje

 

II OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI NIEZŁOMNEJ i NIEPODLEGŁEJ im. HENRYKA RASIEWICZA „KIMA”

 

Szanowni Państwo,

II edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Niezłomnej i Niepodległej im. Henryka Rasiewicza

„Kima”już za nami! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu laureatów w podziale

na poszczególne kategorie:

 

 

KATEGORIA MŁODZIEŻ I OPEN SOLIŚCI

I MIEJSCE: Paulina Łaga

V Liceum Ogólnokształcące im. Z. Herberta w Słupsku

II MIEJSCE: Zuzanna Dworakowska

Dom Kultury w Łapach

III MIEJSE: Maria Pobłocka

Szkoła Podstawowa im. Gryfa Pomorskiego w Rokitach

Wyróżnienie młodzież: Monika Miszk

I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej

Wyróżnienie młodzież: Aleksandra Stawarz

KWB 21Brygady Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie

Wyróżnienie open: Agata Soja

 

KATEGORIA MŁODZIEŻ DZIECI (6-10 lat)

I MIEJSCE: Nikola Wądołowska

Szkoła Podstawowa nr 21 w Białymstoku

II MIEJSCE: Oliwia Konieczna

II MIEJSCE ex aeqo: Klaudia Rąpała

Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgłobicach

III MIEJSCE: Patrycja Kuprjanowicz

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Sybiraków w Białymstoku

III MIEJSCE ex aequo: Kamila Kamińska

Prywatna Szkoła Podstawowa w Ząbkach

Wyróżnienie: Layan Hayalawi

Prywatna Szkoła Podstawowa w Ząbkach

 

KATEGORIA MŁODZIEŻ DZIECI (11-14 lat)

I MIEJSCE: Urszula Szumska

Katolickie Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Kielcach

II MIEJSCE: Julia Roman

Zespół Szkół w Gromniku

II MIEJSCE ex aeqo: Agata Galent

Szkoła Podstawowa nr 1 w Łapach

III MIEJSCE: Kinga Gurgul

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnie

III MIEJSCE ex aequo: Małgorzata Frey

Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 32 w Krakowie

Wyróżnienie: Patrycja Listek

Prywatna Szkoła Podstawowa nr 2 w Warce

 

KATEGORIA ZESPOŁY

I MIEJSCE: Zespół CHICHOTY

II MIEJSCE: Zespół AREPGIO

Katolickie Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Kielcach

II MIEJSCE ex aeqo: Zespół LIMITED EDITION

Szkoła Podstawowa nr 368 im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie

III MIEJSCE: Zespół SANITARIUSZE

Zespół Szkół im. Noblistów Polskich w Myśłiborzu

III MIEJSCE ex aequo: Zespół KONTRAPUNKT

Pałac Młodzieży w Gdańsku

Wyróżnienie: Duet VIRTUS

Zespół Skół Ponadgimnazjalnych w Tychowie

 

KATEGORIA CHÓRY MŁODZIEŻOWE

I MIEJSCE: Chór Wielopokoleniowy z Zakliczyna

Szkoła Podstawowa im. Lanckorońskich w Zakliczynie

III MIEJSCE: Chór Gimnazjum Sióstr Prezentek

Gimnazjum i Liceum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie

 

KATEGORIA CHÓRY DZIECIĘCE

II MIEJSCE: Chór BRAVANTE

PSP nr 15 i PSP nr 23 w Radomiu

III MIEJSCE: Chór PUZZLE

MDK im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Krakowie

Wyróżnienie: Chór SP nr 47 w Białymstoku

Szkoła Podstawowa nr 47 w Białymstoku

Wyróżnienie: Chór SP im. Jana Pawła II w Michałowicach

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II  w Michałowicach

Wyróżnienie: Studio Piosenki Trzcińskiego Centrum Kultury

Trzcińskie Centrum Kultury

 

NAGRODY SPECJALNE

MARIA BORUŃ dla najmłodszego uczestnika Festiwalu

JULIA BAGNIUK za najlepiej wykonaną partię solową

 

GRAND PRIX FESTIWALU: Urszula Szumska

MAŁE Grand Prix i zaproszenie do udziału w koncercie

„W Hołdzie Żołnierzom Wyklętym” w 2018 roku:

Nikola Wądołowska, Paulina Łaga, Chór Wielopokoleniowy z Zakliczyna

 

13 listopada 2017

Powrót do listy

Pobierz

Protokół Jury

Powrót do listy

PRZESŁUCHANIA FINAŁOWE ORAZ KONCERT GALOWY LAUREATÓW

© 2017 created by Klaudia Polak-Grzybowska & PPJG

kontakt: 603 809 132

e-mail: festiwalpnin@gmail.com

4

 

3

 

2

 

1

 

Współpracują z Nami