KARTA ZGŁOSZENIA 2019

IV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI NIEZŁOMNEJ i NIEPODLEGŁEJ im. HENRYKA RASIEWICZA „KIMA”

 

Kontakt z Organizatorem jest możliwy za pośrednictwem poczty elektronicznej festiwalpnin@gmail.com

lub pod numerem telefonu: +48 603 809 132.

 

Pobierz kartę 2019 

Pobierz regulamin 2019 

Protokół Kielce 2019 

Protokół Trzcińsko-Zdrój 2019 

Protokół Grodno 2019 

Protokół Łódź 2019 

Protokół Kraków 2019 

Protokół Warszawa 2019 

Protokół Olsztyn 2019 

Protokół Białystok 2019 

Protokół Wilno 2019 

Protokół Gdańsk 2019 

Protokół Poznań 2019 

Protokół Tarnów / Koszyce 2019 

"Muzyka zaczyna się tam, gdzie słowo jest bezsilne – nie potrafi oddać wyrazu;

muzyka jest tworzona dla niewyrażalnego"

 

Claude Debussy

REGULAMIN 2019

IV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI NIEZŁOMNEJ i NIEPODLEGŁEJ im. HENRYKA RASIEWICZA „KIMA”

Etap I -  ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE:
TERMINY ZGŁOSZEŃ I OSOBY KONTAKTOWE
 
  • KIELCE 

KIEDY: 29.10.2018; GDZIE: Kieleckie Centrum Kultury, Plac Moniuszki 2B; 

TERMIN ZGŁOSZEŃ: do 25.10.2018

Koordynator: Katarzyna Polit, katarzyna.polit@ipn.gov.pl,

tel: (41) 340 50 70, +48 539 869 358

 
  • RZESZÓW

KIEDY: 23.10.2018; GDZIE: Instytut

Teologiczno-Pastoralny im. św. Józefa Sebastiana Pelczara, ul.Witolda 11a; 

TERMIN ZGŁOSZEŃ:  do 15.10.2018 

Koordynator: Katarzyna Hudzicka-Chochorowska

katarzyna.hudzicka-chochorowska@ipn.gov.pl, 

tel: (17) 860 60 60

 
  • TARNÓW 

KIEDY: 25.10.2018; GDZIE: Centrum Kultury

i Sportu w Koszycach Małych; 

TERMIN ZGŁOSZEŃ: do 19.10.2018 

Koordynator: Ewa Kubisztal

ekubisztal@interia.pl,

tel: (48) 604 22 90 90

 

  • KRAKÓW 

KIEDY: 25-26.10.2018; GDZIE: Muzeum Armii Krajowej im. Generała Emila Fieldorfa "NILA",

ul. Wita Stwosza 12;

TERMIN ZGŁOSZEŃ: do23.10.2018

Koordynator: Żaneta Wierzgacz, zaneta.wierzgacz@ipn.gov.pl,

tel. (12) 289 20 70

 

  • WILNO
KIEDY: 27.10.2018; GDZIE: Szkoła Podstawowa na Lipówce, ul. Liepkalnio 18, Wilno ;
TERMIN ZGŁOSZEŃ: do 25.10.2018
KoordynatorUrszulaGierasimiuk,
 urszula.gierasimiuk@ipn.gov.pl, tel: (85) 6645787

 

  • BIAŁYSTOK 

KIEDY: 29.10.2018; GDZIE: Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku, ul. Elektryczna 12;

TERMIN ZGŁOSZEŃ: do 26.10.2018

Koordynator: Urszula Gierasimiuk, urszula.gierasimiuk@ipn.gov.pl,

tel: (85) 6645787

 

  • WROCŁAW

KIEDY: 30.10.2018r. godz. 9:00-17:00. GDZIE: Impart ul. Mazowiecka 17, Wrocław (Sala Kameralna)

TERMIN ZGŁOSZEŃ:

Koordynator: Dyrektor Lucyna Majdeckal.majdecka@ohp.pl, tel. 71 344 65 70, 604 427 166.

 

 


TERMIN ZGŁOSZEŃ: 31 października

TERMIN PRZESŁUCHAŃ: 4 listopada

MIEJSCE: Kraków, Muzeum Armii Krajowej im. Generała Fieldorfa „Nila”, Aula

KOORDYNATOR:  Magdalena Kiwior

KONTAKT: tel. 728 633 673, mail:  festiwalpnin@gmail.com

 

 


TERMIN ZGŁOSZEŃ: 9 września

TERMIN PRZESŁUCHAŃ: 28 września

MIEJSCE: Trzcińsko-Zdrój, Trzcińskie Centrum Kultury

KOORDYNATOR: Elżbieta Moska

KONTAKT: tel. 501 639 379

 

 


TERMIN ZGŁOSZEŃ: 28 października

TERMIN PRZESŁUCHAŃ: 6 listopada

MIEJSCE: Warszawa, Przystanek Historia IPN

KOORDYNATOR: Mirosław Biełaszko

KONTAKT: tel. 22 860 70 48, mail: miroslaw.bielaszko@ipn.gov.pl

 

 


TERMIN ZGŁOSZEŃ: 27 września

TERMIN PRZESŁUCHAŃ: 15 października

MIEJSCE: Rzeszów, Wojewódzki Dom Kultury

KOORDYNATOR: Judyta Trojanowska

KONTAKT: judyta.trojanowska@ipn.gov.pl

 

 


TERMIN ZGŁOSZEŃ:

TERMIN PRZESŁUCHAŃ: 9 października

MIEJSCE: Teatr Wielki w Łodzi

KOORDYNATOR: Katarzyna Helik

KONTAKT: tel. 660 044 059, mail: katarzyna.helik@ipn.gov.pl

 

 


TERMIN ZGŁOSZEŃ:

TERMIN PRZESŁUCHAŃ: 23 października

MIEJSCE: Koszyce, Hala w Koszycach

KOORDYNATOR: Ewa Kubisztal

KONTAKT: tel. 604 229 090, mail: ekubisztal@interia.pl

 

 


TERMIN ZGŁOSZEŃ: od 23 września do 17 października

TERMIN PRZESŁUCHAŃ: 24-25 października

MIEJSCE: Kielce, Kieleckie Centrum Kultury

KOORDYNATOR: Katarzyna Polit

KONTAKT: katarzyna.polit@ipn.gov.pl

 

 


TERMIN ZGŁOSZEŃ: 14 października

TERMIN PRZESŁUCHAŃ: 24 października

MIEJSCE: Olsztyn, Sala Kameralna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

KOORDYNATOR: Dawid Zagził

KONTAKT: tel. 89 521-48-14, mail: dawid.zagzil@ipn.gov.pl

 

 


TERMIN ZGŁOSZEŃ: 18 października 

TERMIN PRZESŁUCHAŃ: 26 października

MIEJSCE: Wilno, Szkoła Podstawowa na Lipówce

KOORDYNATOR: Urszula Gierasimiuk/ Rajmund Klonowski

KONTAKT: tel. 604 091 652, mail: urszula.gierasimiuk@ipn.gov.pl

 

 


TERMIN ZGŁOSZEŃ: 18 października

TERMIN PRZESŁUCHAŃ: 28 października

MIEJSCE: Białystok, Teatr Dramatyczny

KOORDYNATOR: Urszula Gierasimiuk

KONTAKT: tel. 604 091 652, mail: urszula.gierasimiuk@ipn.gov.pl

 

 


TERMIN ZGŁOSZEŃ: 28 października

TERMIN PRZESŁUCHAŃ: 7-8 listopada

MIEJSCE: Gdańsk, Muzeum II Wojny Światowej, pl.

Władysława Bartoszewskiego 1, 80-862

KOORDYNATOR: Natalia Jarocka

KONTAKT: festiwalpnin.gdansk@gmail.com

 

 


TERMIN ZGŁOSZEŃ: 28 października

TERMIN PRZESŁUCHAŃ: 09 listopada

MIEJSCE: Poznań, Aula Katedralnej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej,

Filipińska 4, 61-001

KOORDYNATOR: Natalia Jarocka

KONTAKT: festiwalpnin.poznan@gmail.com

 

 


MIEJSCE: Grodno, ul. Budzionnego 48A sala nr 100

KOORDYNATOR: Renata Dziemiańczuk

KONTAKT: tel.+375 29 2084842, mail: zpb.kultura@gmail.com

 

 

Eliminacje wojewódzkie 2019

KOORDYNATORZY

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZEŃ

Grodno

Poznań

Gdańsk

Białystok

Wilno

Olsztyn

Kielce

Koszyce

Łódź

Rzeszów

Warszawa

Trzcińsko-Zdrój

Kraków

Trzcińsko-Zdrój

 


ROZDANIE NAGRÓD

I KONCERT GALOWY

17 listopada 2019, godz. 17.00

 

KIJÓW.CENTRUM 

al. Krasińskiego 34, 30-101 Kraków


 
PRZESŁUCHANIA FINAŁOWE
15-17.11.2019
 
Muzeum ARMII KRAJOWEJ im. Gen. Emila Fieldorfa "NILA"
w Krakowie,
Wita Stwosza 12, 31-511 Kraków 
Wyniki IV Edycji Festiwalu 2019:
 
Skład JURY:
 
  • dr Małgorzata Chyła - Akademia Muzyczna w Krakowie (Przewodnicząca Jury w kategorii Chóry i Zespoły powyżej 8 osób - wszystkie kategorie)

  • Joanna Święszek - Filharmonia Krakowska (Przewodnicząca Jury w kategorii Soliści Dzieci, Młodzież i Open)

  • dr Jerzy Łysiński - Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków, Filharmonia Krakowska (Przewodniczący Jury w kategorii Soliści Maluchy i Zespoły do 8 osób - wszystkie kategorie)

  • dr Robert Zapart - pełnomocnik w Polsce Fundacji AK w Londynie  

  • Mateusz Prendota - Prezes Stowarzyszenia Passionart

 

Przyznane miejsca:
 
GRAND PRIX
Duet Wiktoria Gnot i Kamila Tylek - Kraków
 
MAŁE GRAND PRIX
Zaproszenie do udziału w Koncercie Galowym w Hołdzie Żołnierzom Wyklętym 23.02.2020 r.
1. Dawid Jajko
2. Gabriela Nawój
3. Jakub Jarosik
4. Natalia Kawszyn
5. Schola Hosanna
 
Kategoria Soliści Maluchy 6-9
1. Lena Dobek
2. Michalina Cedro; Blanka Mirecka
3. Julia Kornaś; Sara Niemczyk
WYRÓŻNIENIA:
  • Maja Legawiec

  • Apolonia Jakubczyk

  • Aryna Hryszczanowic

  • Oliwia Bąk

  • Hanna Gruszka

  • Marcin Firus

  • Agata Kwiecień

  • Anastazja Lech

 

Kategoria Soliści Dzieci 10-13
1. Aleksandra Kędra; Wiktoria Taracińska
2. Zuzanna Kępa
3. Aleksandra Parszywka; Jakub Jarosik
WYRÓŻNIENIA:
  • Matylda Szklarska

  • Maksymilian Kononow

  • Franciszek Patryn

  • Julia Cybuch

  • Anastazja Łaptiewa

  • Malwina Frasik 

 

Kategoria Soliści Młodzież 14-18
1. Gabriela Nawój; Natalia Wawrzyńska
2. Dawid Jajko
3. Agata Fugat; Izabela Aniszczyk, Kinga Kaczmarczyk
WYRÓŻNIENIA:
  • Gabriela Brzozowska

  • Kinga Lewko

  • Laura Olchawa

  • Milena Grabowska

  • Natalia Kawszyn

  • Julia Kałamucka

  • Aleksandra Mucha

  • Martyna Bartosewicz

 

Kategoria OPEN
1. Emilia Sobala 
2. Magdalena Cieśluk
3. Aleksandra Wedman; Kornelia Kanclerz
WYRÓŻNIENIA:
  • ppor. Paulina Kacprzycka

  • Aleksander Cielnow

 

Kategoria Zespoły do 8 osób Dzieci
1. Zespół Wokalny RECHA
2. Mozyrzyskije Iskierki; Trio ArtStudio Niespodzianka
3. Duet Sisters; Przyjaciele z Dwójki
WYRÓŻNIENIE: 
  • Duet Pokropskich

 

Kategoria Zespoły do 8 osób Młodzież
1. Duet Wiktoria Gnot i Kamila Tylek
2. Zespół Wokalny ARS
3. Tercet Wokalny Gminny Ośrodek Kultury i Sportu; Zespół Wokalny Klimat
WYRÓŻNIENIE:
  • Studio Piosenki Cogito

 

Kategoria Zespoły do 8 osób Open
1. Due Cuori
2. Zespół Wokalny "Wszystko w porządku"
3. Zespół Yanabanda
 
Kategoria Zespoły i Chóry Maluchy i Dzieci
1. Zespół Małe Skrzypeczki; Chór Moderato
2. Zespół Wokalny Dysonans
WYRÓŻNIENIA:
  • Chór Przednutki

  • Chór Magia Strun

  • Dzieci z Rajskiej

 

Kategoria Chóry Młodzież 
1. Chór Exactus; Schola Hosanna
2. Zespół Verso
 
Kategoria Chóry OPEN
1. Grupa Wokalna "Liber Cante"
2. Zespół Rodzinny Niespodzianka
3. Zespół Wokalny Hubal
WYRÓŻNIENIA:
  • Chór Cantando

  • Chór Srebrny Głos

FINAŁ 2019


 

© 2017 created by Klaudia Polak-Grzybowska & PPJG

kontakt: 603 809 132

e-mail: festiwalpnin@gmail.com

Współpracują z Nami